Pro rodiče nových dětí

Milí rodiče,

zde je soupis věcí, které děti do školy potřebují.

Do školy dětem stačí menší školní taška nebo batoh. Velikost zvolte tak, aby se do ní vešla svačina, pití a jedny desky A4. Děti si v nich každý pátek nosí domů ukázat svou týdenní práci. Ve škole každé dítě dostane vlastní boxíky, kde bude mít své věci po celý školní rok bez nutnosti brát je denně domů.

Na začátek školního roku dětem pořiďte:

Penál a do něj pero (může být i gumovací) + náhradní náplň do pera, 2 tužky tvrdost 2 nebo 3 (B, HB), 1 tužku tvrdost 3 (H), nůžky, lepidlo v tyčince (Kores, Prit), kvalitní pastelky (Maped, Koh-I-Noor), gumu, nůžky, ořezávátko, kružítko.

Desky s klipem (slouží jako podložka na psaní venku)

Plastové desky na dokumenty A4 – na gumičky nebo na druk (děti si do nich ukládají týdenní práci)

2 x plastový rychlovazač A4 (na písničky na HV a na slovníček na AJ)

Velký šanon na zakládání pracovních listů

Na TV - tričko, tepláky, mikina, sportovní boty do tělocvičny, sportovní boty na ven, vše uložené v tašce nebo vaku.

Na VV - stačí starší velké triko nebo zástěra, vše ostatní děti dostanou ve škole.

Přezůvky

Dětem pomůže, pokud jim všechny jejich věci podepíšete nebo jim je nějak jinak znatelně poznačíte!

Pro případ, že potřebujete dítě omluvit z vyučování, můžete využít možnost omluvenky přes odkaz v Edookitu, nebo formou sms na mobil třídních učitelů nejpozději ráno před začátkem vyučování.

Pokud máte nějaké nejasnosti, obraťte se na nás. Přejeme dětem i Vám radostný a pohodový start do nových školních zážitků.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru